ІІ Туристичний Форум «Creative Tourism. Traveling and finding yourself» із міжнародною участю

26 листопада кафедра туризму та готельно-ресторанної справи взяла участь в ІІ Туристичному Форумі «Creative Tourism. Traveling and finding yourself» із міжнародною участю, який був організований Одеською національною академією харчових технологій.

Регіональні та міжнародні спікери з практичним досвідом ознайомили учасників з станом, особливостями розвитку туризму в Україні в умовах пандемії та перспективами на майбутнє.

Після привітальних слів організаторів конференції, Іван Ліпута, Президент Національної туристичної організації виступив з промовою, де зазначив необхідність популяризація та маркетингу в сільському зеленому туризмі.

Було відмічено, що розвиток сільського зеленого туризму в Україні можливий за такими напрямами:

- Проведення національних та регіональних конференцій, форумів, круглих столів, присвячених розвитку сільського туризму;

- Представлення експозиції “Ukraine Rural Tourism Now” на національних виставках UITT у березні та UITM у жовтні;

- Представлення продуктів сільського туризму України на національному стенді на міжнародних виставках в Берліні, Лондоні, та інших міжнародних заходах;

- Проведення фестивалів сільського туризму в регіонах та на територіях громад;

- Медіа-план:  прес-конференції, інтерв’ю та статті в спеціалізованих та загальних медіа, залучення тревел-блогерів;

- Розробка та виготовлення тематичних крафтових та промислових сувенирів сільського туризму України;

- Маркетинг локальних продуктів сільськогосподарського походження.

Керівники туристичних організацій (Лариса Новікова, Олексій Дишлєвой, Іннеса Носенко) ознайомили учасників з сучасними напрямами розвитку туризму в Україні.

Окреме слово подяки варто сказати Мелих О.О за організацію Туристичного Форума та запрошення до участі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС.

Людмила Нещадим, к.е.н., доцент кафедри туризму та ГРС