Тренінг за програмою «Активні Громадяни»

На фото: Протосавіцька Л., Поляніцька А., Ковбасюк Ю., Журавльова Д., Сочинська М.

9 листопада 2016 року в Уманському національному університеті садівництва відбувся тренінг за програмою «Активні Громадяни». Тренінг проводився координаторами Програми Британської Ради в університеті к.е.н., доцентом С.М. Приліпко та к.е.н., доцентом О.В. Макушок.

Під час тренінгу учасники отримали можливість навчитися складати власні проекти соціальної дії та подавати їх на конкурс грантів.

На завершення, усі учасники  тренінгу, зокрема студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, отримали сертифікати міжнародного зразка та можливість продовжити навчання на міжнародних і всеукраїнських тренінгах від Британської Ради в Україні.