ТРЕТІЙ МІЖВУЗІВСЬКИЙ СИМПОЗІУМ «РОЗВИТОК ІННОВАЦІЙНИХ ФОРМ ТУРИЗМУ»

20 листопада 2020 року на сервісній платформі Zoom відбулась відео зустріч студентів та викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва, які навчаються за спеціальністю 242 «Туризм» і 241 «Готельно-ресторанна справа» із колегами кафедри туристичного бізнесу та студентами Харківської державної академії культури.

Онлайн зустріч стала третьою у спільному дистанційному циклі «Розвиток інноваційних форм туризму в Україні».

Студентка 21-тм групи Устенко Світлана повернула учасників до старовинної Умані. Разом, ми, пройшлась стародавніми уманськими вуличками та відвідали Свято-Миколаївський собор, костел Успіння Пресвятої Богородиці, жіночу та чоловічу гімназії та інші визначні історико-культурні місця Уманщини.

Студентка 11-тм групи Максименюк Владислава більшу увагу приділила наймолодшому поколінню – дітям. Її туристичний маршрут «Умань для дітей» складався з відвідування таких локацій:  будинку гончара в с. Громи, «Лялькової хати» в с. Полянецьке, «Аквазони» – єдиного в місті аквапарку, що розташований у комплексі відпочинку «Шинок на околиці», майстерні солодощів та парку розвагу розважально-спортивному комплексі «Амарант».

Як може відпочивати молодь у м. Умань яскраво продемонстрував на своїй презентації студент 11-тм групи Мількевич Павло.

Навідатись до вечірнього Харкова нас запросили Марина Лахман та Дар'я Кісенко – студентки и кафедри туристичного бізнесу Харківської державної академії культури.

Загалом, виступи студентів були цікаві, змістовні, яскраво ілюстровані. Перехід до нового онлайн-формату роботи та спілкування, дав змогу отримати позитивний досвід студентам та викладачам, а також провести захоплюючу онлайн мандрівку Уманню та вечірнім Харковом.

Дякую усім студентам та колегам за чудово і змістовно проведений час.

К.е.н., доцент кафедри туризму та

готельно-ресторанної справи Уманського НУС

Л.М. Малюга