«Туристична пошта» – нова можливість набуття практичного досвіду

25 листопада генеральний директор туристичної компанії «Туристична пошта» Михайло Мариничев презентував Програму з організації виробничої практики  «Практична лабораторія по туризму»  студентам напряму підготовки «Туризм» Уманського національного університету садівництва.

У результаті практичної підготовки за даною програмою студенти гарантовано отримують необхідний обсяг навичок і знань, який значно підвищує їх конкурентоспроможність на ринку праці. Виконання завдань здійснюється в режимі реального часу на фактичній базі турпродуктів, які пропонуються туроператорами, що дає студентам можливість орієнтуватись у ціновій політиці туроператорів у розрізі туристичних напрямків і сезонних факторів на ринку туристичних послуг.

Практична підготовка за цією програмою не вимагає від студентів відриву від навчання і може здійснюватися як в канікулярний період, так і протягом навчального року, що дозволяє студентам ознайомитися з різноманітними особливостями, пов’язаними з сезонністю туристичної галузі.

Перевагою участі студентів у даній програмі є можливість заробляти гроші, здійснювати реальні продажі туристичних продуктів у процесі практики. Під час заключення договору турагенства з клієнтом студенти отримують винагороду в розмірі 40 % від комісії туроператора.

Студенти мають можливість оформлення першого робочого місця у компанії  «Туристична пошта» та отримання рекомендаційних листів для роботодавців у туристичній галузі.

Результатом зустрічі стало підписання договору про співпрацю. Сподіваємося на спільну продуктивну роботу в майбутньому.