Туристичні змагання «Кращий країнознавець»

У рамках святкування тижня туризму - 2018 в Уманському національному університеті садівництва серед студентів освітнього рівня бакалавр спеціальності 242 «Туризм» було проведено туристичні змагання «Кращий країнознавець».

Участь взяли команди, в складі студентів:

11 тм – Пономаренко Костянтин, Куцик Катерина, Кругляк Олександр, Сарданов Антон,

21 тм – Гук Олександр, Фіщук Іванка, Кормишов Андрій, Форостяна Таїса,

31 тм – Гаркава Ольга, Дроботяк Дарья, Колісніченко Анна, Царенко Вікторія,

41 тм  – Уманський Роман, Сьомін Андрій, Ніколаєнко Антоніна та Свирбиус Інна.

Студенти змагались в номінаціях: картознавець, знавець столиць світу та знавець туристичних пам’яток світу.

У номінації «Картознавець» абсолютним переможцем став Сьомін Андрій – 128 балів. У номінації «Знавець столиць світу»  переможцем став Сьомін Андрій – 72 бали.  У номінації «Знавець туристичних пам’яток світу»  - Уманський Роман з результатом 20 балів.

За результатами групового заліку туристичних змагань «Кращий країнознавець» перше місце за рівнем знань по всім номінаціям зайняла 41 тм група – 577 балів, друге місце 11 тм – 184 бали, третє місце 31 тм – 160 балів, четверте місце 21 тм – 143 бали.

Дякуємо всім студентам за участь у змаганнях, проявлений рівень знань та командну гру!

Світлана Тимчукк.е.н., доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи