Туризм як стиль життя

За сталою традицією, щороку тиждень туризму на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС завершується походом до Білогрудівського лісу.

Студенти освітніх рівнів «бакалавр» та «магістр» спеціальностей 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа» з нетерпінням чекали цього дня. Під час проведення «Тижня туризму - 2020» першокурсники взяли участь у флешмобі, квесті організованому студентами старших курсів, інтелектуальних змаганнях «Кращий туризмознавець», екскурсії до Національного-дендрологічного парку «Софіївка», занятті з йоги у супроводі інструктора .

Завершальним заходом святкування тижня туризму є похід до Білогрудівського лісу. Цього разу студенти мали можливість показати власні спортивні навики під час естафет, які проводиди викладачі кафедри фізичного виховання Гребінюк Наталія та КОлібабчук Віктор,

Студенти другокурсники для усіх бажаючих провели розважальний туристичний квест по території відпочинкової бази. Цікавими завданнями квесту були: національний танець, які потрібно було не тільки відгадати, але ще і станцювати. Всі учасники квесту отримали масу задоволення.

Також для усіх бажаючих була відкрита інтерактивна локація «Ази середньовічного бою», під супроводом багаторазового учасника ІРС Іллі Лисенка. Двобій проходив з дотриманням правил безпеки із використанням тренувальних мечів та щитів.

І як завжди похід до лісу не обійшовся без смачної кухні та шашликів.

Чудовий день теплої осені пройшов на одному диханні. Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи дякує усім студентам, які взяли участь у заходах присвячених міжнародному дню туризму. Висловлюємо вдячність студентам, які займались організацією та проведенням заходів у рамках «Тижня туризму-2020»: Лисенку Іллі 41-тм групи, Сарданову Антону 31-тм, Кругляку Олександру 31-тм, Куцик Катерині 31-тм, Новікову Олександру 21 тм.

Світлана Тимчук, доцент кафедри туризму та

готельно-ресторанної справи УНУС