Участь делегації Уманського НУС в міжнародній конференції з туризму

14-15 листопада 2018 року у місті Гожув Великопольський (Республіка Польща) в Академії імені Якуба з Парадижа відбулася VI Міжнародна наукова конференція «Умови розвитку туризму та відпочинку в регіоні з урахуванням потреб в галузі охорони здоров’я».

У роботі конференції взяли участь науковці, молоді вчені, аспіранти та студенти з Польщі, Словаччини, Чехії та України. Спільне обговорення інновацій і трендів туристичної галузі, а також вплив туризму на здоров’я та життя населення викликало жваву дискусію серед учасників конференції.

До складу делегації Уманського НУС увійшли завідувач відділу міжнародних зв’язків Віталій Рибчак, доценти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Любов Коваленко та Діана Нагернюк.

Відкрила конференцію ректор Академії, професор Ельжбети Скорупска-Рачинска, яка привітала учасників конференції та побажала плідної праці, творчої наснаги та цікавої дискусії.

В процесі роботи конференції науковці презентували сучасні дослідження та тренди туризму, висвітлюючи новітні розробки і успішні ініціативи, що були сфокусовані на  основних трьох напрямках, кожен з них  обговорювався на окремій сесії.

Участь у конференції представників Уманського НУС сприяла встановленню дружніх професійних зв’язків із світовими експертами в сфері туризму, а також з представниками провідних університетів різних країн світу з перспективою спільної наукової  діяльності.

Щиро дякуємо організаторам конференції за чудову нагоду долучитися до обговорення проблем в туристичній галузі, отримати нові ідеї її розвитку і підняття на якісно новий рівень та в цілому за надзвичайно  позитивні емоції.

Діана Нагернюк, к.е.н, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Любов Коваленко, к.е.н, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи