Участь представника кафедри туризму та готельно-ресторанної справи у засіданні робочої групи з розроблення Стратегії розвитку туризму та екосистеми паломництва м. Умань

Людмила Транченко – завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС, яка відповідно до розпорядження міського голови від 17.08.2018 р. № 180-р., входить до складу робочої групи   з розроблення Стратегії розвитку туризму та екосистеми паломництва м. Умань, взяла участь у засіданні робочої групи із вивчення даного питання.

Засідання робочої групи відбулося у конференц-залі ДІАЗ «Стара Умань». На початку засідання із вітальним словом виступили Людмила Гекалюк – начальник відділу туризму Уманської міської ради та Володимир Воробей – виконавчий директор PPV Knowledge Networks.

На зустрічі обговорювалися пріоритетні завдання щодо стратегічного розвитку туризму в місті.

У рамках проекту ReHERIT «Спільна відповідальність за спільну спадщину» Уманська міська рада, разом з партнерами зі Львова, розпочала розробку туристичної і паломницької стратегії розвитку міста. Таких робочих зустрічей відбулося вже шість, а має бути вісім – упродовж двох років реалізації проекту.

Стратегія збереження екосистеми та розвитку туризму Уманщини розробляється на регулярних засіданнях робочої групи, яка є відкритою для нових учасників. Слід зазначити, що Стратегія розвитку туризму і екосистеми паломництва м. Умань є не комплексною стратегією, а лише одним із векторів місцевого розвитку.

Наприкінці зустрічі, Людмилою Транченко було надано пропозицію щодо проведення наступного засідання робочої групи на базі Уманського НУС із залученням до обговорення питання розвитку туризму та покращення екосистеми Уманщини студентства та молоді. Молоде покоління новаторів, які вже сьогодні винаходять інноваційні форми ведення господарської діяльності та проведення дозвілля, завтра стануть тими, хто змінить наш світ. Усі разом, з метою поліпшення рівня життя як населення, так і оточуючого навколишнього середовища, ми, будемо працювати над формуванням Стратегії розвитку туризму та паломницької екосистеми Уманщини.

Людмила Транченко,

завідувач кафедри туризму та

готельно-ресторанної справи Уманського НУС.