Участь студенток кафедри туризму та готельно-ресторанної справи у пленарному засіданні Всеукраїнської конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності»

19 травня 2022 р. в Одеському національному технологічному університеті відбулась Всеукраїнська конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності», учасниками якої були здобувачі вищої освіти зі спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм», які навчаються на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС. Організатором конференції виступив факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу Одеського національного технологічного університету.

Конференція пройшла завдяки використанню сервісу відеотелефонного зв’язку zoom.

Метою конференції є зібрання студентів, аспірантів, молодих учених та дослідників, щоб поділитися своїми знаннями та новими ідеями, а також обговорити поточний розвиток у індустрії гостинності, сфері обслуговування. Крім того, конференція також надає можливість молодим науковцям зустрітися та взаємодіяти з вітчизняними учасниками.

Відкрив конференцію Єгоров Б.В., доктор технічних наук, професор, ректор Одеського національного технологічного університету, який побажав учасникам плідної роботи. Пленарне засідання розпочала Лебеденко Т.Є.,  доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри готельно-ресторанного бізнесу Одеського національного технологічного університету.

На пленарному засіданні конференції з доповідями виступили:

Сереветна Катерина, студентка 41-гр групи «Анімація в сфері гостинності» (науковий керівник – Транченко Л.В., д.е.н., професор, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС);

Нижник Софія, студентка 41-тм групи «Гастрономічний тур по м. Умань Черкаської області»   (науковий керівник – Саковська О.М., к.е.н., доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС).

Доповіді і презентації студенток вийшли насиченими й цікавими. Конференція проходила в дружній, творчій обстановці. Науковці дискутували, обговорювали шляхи вирішення нагальних проблем сьогодення.

Подібні заходи стимулюють студентів поділитись своїми науковими напрацюваннями, обмінятись результатами наукових досліджень з колегами. Це вселяє надію на те, що вітчизняна наука надає усі перспективи для розвитку молодих науковців на національному рівні.

Олена Саковська,

к.е.н., доцент кафедри туризму