Участь у циклічних міжнародних дебатах в галузі освіти та наукових інновацій

26 березня 2024 року Академією прикладних наук (ВШТіП) в Познані було організовано та проведено циклічні міжнародні дебати в галузі освіти та наукових інновацій.

До участі у заході було запрошено науковців і представників закладів вищої освіти України та зарубіжжя. Учасниками заходу стали представники ВШТІП Академія Прикладних Наук (Познань, Польща), науково-педагогічний персонал Львівський Державний Університет Внутрішніх Справ (Україна), Державний Університет Податковий в Ірпіні (Україна), Хмельницький Національний Університет (Україна), Уманський Національний Університет Садівництва (Україна), ВП НУБІП України «Бережанський Агротехнічний Інститут» (Україна).

Цілями міжнародних дебатів були:

1. Обмін думками щодо інноваційних методів навчання.

2. Підтримка обміну інформацією та досвідом між університетами України та Польщі – презентація результатів досліджень.

3. Підтримка співпраці між науковими партнерськими університетами.

4. Обговорення актуальних питань у галузі освіти та досліджень

5. Заохочення до спільних наукових проектів.

У ході проведення панельних дискусій к.е.н., доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Раїса Кожухівська і здобувачка вищої освіти спеціальності 242 Туризм Влада Максименюк розповіли про методику досліджень у сфері туризму й презентували матеріал щодо розвитку сільського (зеленого) туризму в Україні, зокрема в Черкаській області.

Участь у циклічних міжнародних дебатах поглибила розуміння важливості науково-дослідницького співробітництва та сприяла розкриттю нових можливостей доступу до передових європейських практик у сфері освіти та науки.

Раїса Кожухівська,

к.е.н., доцент кафедри туризму