Меню

Участь у міжнародних наукових заходах

         27 вересня 2022 року світова спільнота, інтересами якої є туризм, туристична діяльність та все, що з нею пов’язано, відмічає Всесвітній день туризму.  Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи разом зі здобувачами вищої освіти спеціальностей 242 Туризм та 241 Готельно-ресторанна справа взяли участь у серії онлайн зустрічей, присвячених розвитку туризму у світі. Організаторами зустрічей є НДІ вивчення проблем об'єктів культурної спадщини та розвитку туризму при Міністерстві туризму та культури спадщини Республіки Узбекистан, Національного університету біоресурсів та природокористування України та Всесвітньою федерацією асоціацій туристичних гідів (WFTGA). 

 

       Дані заходи проводитимуться з 27 по 30 вересня 2022 року. Так, першим міроприємством із серії заходів став Міст Дружби: Міжнародний онлайн-форум туризму та подорожей (IOFTT) 2022.

      Мета онлайн-форуму IOFTT 2022 – дати можливість усім зацікавленим особам розвивати туризм, підвищувати професійні навички гідів, обмінюватися стартап-проектами, існуючими інформаційними технологіями та технічними засобами у сфері туризму та екскурсій від провідних світових фахівців та практиків.

  

     

       Учасниками онлайн-форуму були представники різних країн, які розповідали про розвиток туризму в їхніх країнах та проблеми, з якими зіштовхуються учасники туристичної діяльності. Цікавими були виступи Президентки Всесвітньої федерації асоціації туристичних гідів Алушки Річі; Голови Асоціації гідів України Яніни Гаврилової; Директорки Інституту розвитку туризму при Міністерстві туризму та спорту Республіки Узбекистан Олени Голишевої; лектора та керівника Центру досліджень та розвитку туризму факультету туризму Університету Панчасила, доцента Сароджіні Імран; професора Школи готельного та туристичного менеджменту Гонконзького політехнічного університету Тоні Тейса. 

           

         Під час онлайн-форуму відбувалася жвава дискусія між її учасниками, зокрема розглядалися питання розвитку туристичного бізнесу у кожній країні, представники якої брали участь у заході. Усі учасники відмітили високий рівень проведення заходу та отримала значний доробок практичних знань щодо розвитку туризму та туристичного бізнесу. 

Раїса КОЖУХІВСЬКА,

к.е.н., доцент кафедри туризму та 

готельно-ресторанної справи