УЧАСТЬ У РОБОТІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ «ЕКЗИСТЕНЦІЙНІ ВИМІРИ МОЛОДІЖНОГО ТУРИЗМУ»

20 травня 2021 року, в рамках продовження наукової та педагогічної співпраці між ЗВО, викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи й студенти, які навчаються за спеціальністю 242 Туризм в Уманському НУС, узяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Екзистенційні виміри молодіжного туризму», яка проводилася кафедрою туристичного бізнесу Харківської державної академії культури.

Конференція розпочалася з привітання організаторів та представлення її учасників, серед яких були представники департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради, викладачів Вищої школи туризму та екології Суха Бескидська (Польща), Уманського національного університету садівництва та Полтавського університету економіки та торгівлі.

До тематичних напрямків конференції було включено питання, які стосуються поєднання інноваційних форм туризму та пошуку особистості, зокрема:

• туризм та екзистенційний пошук: індивідуальні молодіжні ініціативи;

• розвиток культурних та креативних індустрій як відповідь на екзистенційні виклики сучасності.

У процесі роботи конференції її учасниками було розглянуто багато питань інноваційного та дослідницького характеру стосовно креативних форм розвитку туристичної діяльності.

Так, скульптор, спортсмен, блогер Богдан Бутенко, розповів про те, як розвивати власну індивідуальність через мистецтво, зокрема, скульптуру, музику тощо.

Цікавою була розповідь молодого харківського художника Даніеля N про розвиток street art в Харкові.

Мистецтвознавиця Вікторія N розповіла про те, як можна в умовах дистанційної роботи формувати своє дозвілля за допомогою фотографування туристичних об’єктів.

Студент Минко Нікіта презентував доповідь на тему «Подорож як вихід із зони комфорту»та розповів, як можна віднайти себе та свій душевний спокій через такі форми туристичної діяльності як автостоп, work and travel, паломництво, ретріт тощо.

Магістрантка ХДАК Анна Бессонна презентувала роботу «Віртуальні технології в туризмі як відповідь на виклики сучасності».

Яна Проскуріна – студентка 4 курсу ХДАК, розповіла про розробку та упровадженнякреативних форм екзистенційного пошуку сучасності через туризм та подорожі.

Дякуємо організаторам конференції, викладачам кафедри туристичного бізнесу й студентам Харківської державної академії культури та усім учасникам конференції за пізнавальний захід і цікаво проведений час.

к.е.н., доцент кафедри туризму

та готельно-ресторанної справи