Участь у всеукраїнських заходах студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи продовжується

19-20 травня 2022 р. в Харківській державній академії культури відбулась Всеукраїнська науково-теоретична конференція молодих учених «Культура та інформаційне суспільство ХХІ століття», на якій з доповіддю «Розвиток паломницького туризму в м. Умань» виступила студентка 41-тм групи факультету менеджменту спеціальності 242 «Туризм» Софія Нижник. Вона створила презентацію, так звану «віртуальну екскурсію», у якій показала та розповіла про дивовижні, унікальні об’єкти паломницького туризму в м. Умань.

Мета конференції – обговорення здобувачами вищої освіти, науковцями, фахівцями та практиками сфери туризму і готельно-ресторанного бізнесу ситуаційних та практичних питань стосовно розвитку туризму та індустрії гостинності в Україні у воєнний час.

На конференції заслуховувались наукові студентські роботи, що є самостійними дослідженнями з актуальних питань післявоєнного розвитку туризму в Україні, ефективного використання та нарощення її туристичного потенціалу, просування вітчизняного туристичного продукту на світовий ринок, напрямів ведення державної політики в галузі туризму.

Зважаючи на умови сьогодення, пов’язані з воєнним станом та його наслідками – зниження туристичних потоків, зменшення кількості відпочиваючих у готелях і ін. – особливо гостро постає питання розвитку туризму і готельно-ресторанного бізнесу й викликає потребу у пошуку,  винайденні, упровадженні інноваційних та креативних рішень, здатних поліпшити ситуацію в даній галузі економіки. Залучення студентської молоді до пошуку інноваційних рішень для розвитку туризму та сфери гостинності є гарною ідеєю, оскільки молодь здатна мислити креативно і нестандартно.

На конференціях студенти відточують свої знання, наукові результати, вміння організувати та проводити презентацію робіт із використанням найсучаснішої техніки, де вони отримують навички вкрай необхідні в сучасних умовах господарювання. Науково-дослідна робота студентів підсилює активні, творчі начала в освітньому процесі, слугує потужним засобом селективного відбору кадрів для підготовки молодих вчених, збереження й відновлення наукових шкіл.

Олена Саковська, к.е.н., доцент кафедри туризму

та готельно-ресторанної справи