Меню

Участь викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи у координаційній раді з питань розвитку туризму м. Умань

      Людмила Транченко завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС взяла участь у черговому засіданні координаційної ради з питань розвитку туризму у м. Умань.

      У засіданні координаційної ради з питань розвитку туризму взяли участь науково-педагогічні працівники ЗВО м. Умань, директори готелів, ресторанів, екскурсоводи, представники бізнесу, представники Уманської міської ради.

       Засідання розпочала Катерина Терещенко секретар Уманської міської ради яка зазначила, що туризм був і залишається одним із пріоритетних напрямків економічного розвитку міста і тут важливе значення має тісна співпраця усіх, хто пов’язаний з цією сферою і ознайомила присутніх з порядком денним. 

 

       

      Під час зустрічі начальник відділу туризму Уманської міської ради Людмила Гекалюк прозвітувала про роботу з розвитку туристичної діяльності, яка проводилась у громаді у 2023 році.

      Заслухали звіт про роботу кластеру «Шляхами Трипільської Праматері» який представив виконавчий директор Асоціації Павло Ярмій.

 

        Обговорили також план роботи координаційної ради з питань розвитку туризму у м. Умань на 2024 рік. Першочерговим питанням було, розпочати підготовку до туристичного форуму, який заплановано провести навесні.

         У ході спілкування всі учасники заходу відзначили, що місто Умань має колосальні потенційні можливості для розвитку туризму та достатньо конструктивних ініціатив, які сприятимуть активізації туризму в місті.

          Дякуємо всім учасникам заходу за інтерес до теми і прагнення до співпраці.

 

Людмила ТРАНЧЕНКО 

завідувач кафедри туризму 

та готельно-ресторанної справи