Участь викладачів у онлайн вебінарі «Розроблення дистанційних курсів з використанням платформи Moodle»

У рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників Уманського НУС, викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли участь у онлайн вебінарі «Розроблення дистанційних курсів з використанням платформи Moodle».

Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment – це модульне об’єктно-орієнтоване динамічне навчальне середовище, яке називають також системою управління навчанням та навчальними курсами, віртуальним навчальним середовищем або просто платформою для навчання, яка надає викладачам та студентам великий набір інструментів для комп’ютеризованого навчання, в тому числі дистанційного.

Тобто, ця платформа містить велику кількість різноманітних навчальних елементів (так званих «модулів»), які забезпечують діалог та співпрацю між викладачем та студентами. За допомогою платформи викладач може обирати будь-який з модулів, розміщувати його на сайті, редагувати, оновлювати, використовувати для інформування, навчання та оцінювання студентів. Платформа дозволяє використовувати в межах навчальної дисципліни форуми, слідкувати за активністю студентів, містить зручний для користування електронний журнал оцінок.

Мета вебінару полягала у:

– ознайомленні слухачів з можливостями та перспективними напрямами використання платформи дистанційного навчання Moodle в навчальному процесі;

– напрацюванні практичних навичок із технології створення дистанційних курсів на базі сучасної платформи дистанційного навчання Moodle, управління навчанням та адміністрування дистанційного курсу.

Спікером виступила кандидат економічних наук, доцент кафедри інформаційних технологій Галина Родащук. Вона детально розповіла про роботу викладачів з Moodle, інформаційну систему управління навчанням, підписання групи на курс в Moodle.

Зустріч виявилась змістовної та цікавою. Її учасники мали змогу підвищити свій практичний рівень роботи у системі дистанційного навчання Moodle.

К.е.н., доцент кафедри туризму та

готельно-ресторанної справи Уманського НУС

Л.М. Малюга