Участь здобувачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи у заході «Ярмарок вакансій – 2024»

4 жовтня 2024 року відбувся щорічний захід «Ярмарок вакансій – 2024», організований факультетом менеджменту спільно з відділом професійно-кар'єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки Уманського національного університету садівництва. Ця подія стала важливою платформою для здобувачів вищої освіти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, які отримали унікальну можливість зустрітися з потенційними роботодавцями, ознайомитися з ринком праці та презентувати себе як майбутніх фахівців.

Серед запрошених спікерів були представники провідних компаній, зокрема:

• Олеся ТКАЧЕНКО, керівник відділу логістики та закупівель ТОВ «Шполянський завод продтоварів», яка поділилася досвідом роботи з розширенням ринків збуту та розповіла про вакансії для молодих фахівців.
  • Володимир ЛЕВЧЕНКО, менеджер з продажу засобів захисту рослин ТОВ «Сингента», який презентував можливості співпраці з молодими спеціалістами у сфері агрономії та менеджменту.
  • Микола РОБОЧИЙ, заступник директора плодовоягідної кампанії «Квітучі сади», розповів про специфіку роботи у сфері плодоовочевого бізнесу та про вимоги до кандидатів на відкриті вакансії.
  • Людмила НАКОНЕЧНА, представниця дитячого оздоровчого закладу «Бригантина», яка розповіла про можливості працевлаштування молоді у сфері оздоровлення та відпочинку, підкресливши важливість розвитку молодих спеціалістів у соціальних та освітніх програмах.

Студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи активно брали участь у презентаціях, задавали питання роботодавцям і знайомилися з вимогами до кандидатів на роботу. Окрім безпосереднього спілкування з роботодавцями, здобувачі отримали практичні поради щодо побудови кар'єри, розвитку навичок комунікації та лідерства.

«Ярмарок вакансій – 2024» став важливою подією для здобувачів спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм і рекреація», адже надав їм можливість не лише знайти перспективне місце роботи, але й краще зрозуміти тенденції ринку праці та вимоги, які висуваються до сучасних фахівців у сфері туризму та гостинності.

Такий формат взаємодії між здобувачами і роботодавцями є надзвичайно важливим, адже сприяє формуванню професійних контактів та мотивації для подальшого професійного зростання.

Світлана Тимчук,

к.е.н., доцент кафедри туризму