Участь здобувачів та викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУС у навчальному вебінарі від фахівців Першого центру бронювання

Здобувачі вищої освіти спеціальності 242 «Туризм і рекреація» та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва 16 жовтня 2024 р. взяли участь у першому з серії навчальних вебінарів на тему «Все про перший центр бронювання». Серія  навчальних  вебінарів проходитиме з 16 жовтня по 22 жовтня 2024 р. Перший вебінар був присвячений співпраці з провідними туристичними операторами, такими як Rainbow, Grecos, Anex PL, TUI, Exim PL, Toco Tour, а також роботі із системою бронювання Merlin X.

Особливу увагу на заході було приділено презентації оновленої CRM-системи, що стала ключовою темою першого вебінару. Учасники мали можливість ознайомитися з інноваціями у процесі бронювання та автоматизації туроператорських послуг, що дозволить їм краще орієнтуватися в сучасних ринкових умовах.

Одним із спікерів вебінару виступив Андрій Гуртовенко, який докладно розповів про роботу з ресурсом «На канікули». Він детально пояснив умови бронювання, сервіси та послуги, які пропонує система, а також загальні умови роботи з цим ресурсом. Оновлена CRM-система, що була презентована під час заходу, викликала особливий інтерес учасників завдяки своїм інноваційним можливостям, що полегшують роботу з туроператорами та оптимізують процеси бронювання.

Для здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю «Туризм і рекреація», участь у таких заходах є неоціненним досвідом. Вони отримали змогу не лише дізнатися про актуальні тенденції у туристичній сфері, але й безпосередньо навчитися використовувати сучасні системи бронювання, що є важливою частиною їх майбутньої професійної діяльності. Вміння працювати з інноваційними CRM-системами та туристичними операторами – це одна з ключових компетенцій, яку цінують роботодавці на ринку праці.

Для викладачів кафедри подібні вебінари є важливим інструментом для підтримки актуальності навчальних програм. Завдяки участі в таких заходах викладачі можуть інтегрувати нові знання в освітній процес, тим самим забезпечуючи якісну підготовку майбутніх фахівців туристичної галузі.

Серія навчальних вебінарів продовжиться до 22 жовтня включно, що відкриває нові можливості для здобувачів та викладачів університету ще глибше зануритися у специфіку роботи з туристичними операторами та системами бронювання. Це не тільки дозволить покращити практичні навички здобувачів, але й посприяє розвитку співпраці з міжнародними компаніями, що є важливим кроком до вдосконалення туристичної освіти в Уманському національному університеті садівництва.

Таким чином, участь здобувачів і викладачів у навчальному вебінарі «Все про перший центр бронювання» – це стратегічно важливий крок у напрямку підвищення професійних навичок, розвитку кар’єри здобувачів вищої освіти та інтеграції нових знань в освітні програми кафедри.

Світлана ТИМЧУК

к.е.н., доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи