В Уманському НУС пройшли змагання «Кращий туризмознавець»

Щороку восени в Уманському НУС на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи проводиться «Тиждень туризму». Колектив кафедри разом зі студентами проводять організаційно-виховні заходи пропагують туризм як масове явище серед студентства університету.

6 вересня 2019 року були проведені туристичні змагання серед представників першого, третього та п’ятого курсів. Змагання проводили доценти Світлана Тимчук та Людмила Нещадим у чотирьох номінаціях:

• Кращий знавець прапорів країн світу.
  • Кращий знавець столиць країн світу.
  • Кращий знавець пам’яток монументального мистецтва.
  • Кращий знавець туристичних об’єктів країн світу.

Представниками для участі у змаганнях від першого курсу спеціальності «Туризм» виступили Новіков Олександр, Клименко, Мурашко. Другий курс представляли Куцик Катерина, Баранський Іван та Нижник Софія. Студенти магістратури зі спеціальності «Туризм» Сьомін Андрій, Паламаренко Олександр та Стоколяс Юлія також взяли участь у змаганнях.

Переможцем у номінації «Кращий знавець прапорів країн світу» став Новіков Олександр 11 тм група, у номінації «Кращий знавець столиць країн світу» – Паламаренко Олександр 11 м-тм група, у номінації «Кращий знавець пам’яток монументального мистецтва» – Куцик Катерина 21 тм група.

Змагання у номінації «Кращий знавець туристичних об’єктів країн світу» проходило у вигляді бліц-турніру. Кожен з учасників, шляхом проведення жеребкування, обирав країну світу по якій він мав назвати найбільшу кількість туристичних об’єктів за одну хвилину.

Присутні глядачі окремо брали участь у вікторині «Вгадай країну на карті», яку проводила доцент Людмила Малюга.

Всі учасники та присутні на змаганнях отримали неймовірні емоції. Атмосфера туристичних змагань була позитивною. По завершенні змагань завідувач кафедри Людмила Транченко нагородила переможців змагання дипломами та похвальними грамотами тих студентів, які допомагали в організації заходів приурочених святкуванню Міжнародного дня туризму.

Чекаємо наступного року для проведення змагань і пошуку кращих серед найкращих!!!

Доцент кафедри туризму та

готельно-ресторанної справи  Світлана Тимчук