В Уманському НУС розпочалося святкування тижня Student Fest HoReCa – 2018

Студентським активом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи започатковано нову гарну традицію святкування тижня присвяченого готельно-ресторанній справі – Student Fest HoReCa – 2018.

Цьогоріч захід проходить з 23 по 27 квітня включно. Програма Student Fest HoReCa – 2018 насичена різноманітними конкурсами, батлами, мастер-класами, інтерактивними іграми, квестами та новими зустрічами.

Перший день Student Fest HoReCa – 2018 розпочався досить рано та креативно. Ще о сьомій годині ранку площа перед четвертим корпусом університету була заповнена студентами, які активно проводили репетицію флешмоба та прикрашали все кольоровими кульками під драйвову музику.

В флешмобі «Професія твоєї мрії» брали участь самі активні та креативні студенти 31-гр, 31-тм та 41-гр групи. Креативним режисером виступив студент 31-гр групи Андрій Тройчук.

Постановка була складена з 5 частин, кожна з яких відповідала різним професіям, адже був задіяний ресторанний інвентар, та у кожного учасника була своя роль у флешмобі.

Крім того, при вході в корпус університету розміщувалася фотозона «Готель UNUS*****», де кожен бажаючий міг сфотографуватися та відчути себе гостем готелю.

Студенти закликали усіх долучитися до челенджу. Для цього необхідно було:

1 – зробити фото використовуючи фотозону, що була розміщена біля 4 корпусу;

2 – розмісти це фото у своїх соціальних мережах із хештегами #STUDENTFEST_HoReCa_2018 #UNUS_HOTEL;

3 – надіслати трьом друзям, які його підтримають.

Троє учасників, які матимуть саме оригінальне фото по закінченні челенджу, отримають  особливі подарунки.

Приєднуйтесь до нас. Ми маємо ще багато цікавинок для вас!

#навчайся_разом_з_нами #відпочивай_разом_з_нами #подорожуй_разом_з_нами