В Уманському НУС відсвяткували Тиждень туризму

Travel. Enjoy. Respect.

Подорожуй. Насолоджуйся. Поважай

Пізнаючи своє місто, свою країну і весь світ ми отримуємо масу нових вражень, знайомимося з новими людьми, культурами, традиціями, мовами, і все це робить наше життя багатшим, цікавішим і змістовнішим. Це свято для кожного, хто не раз відчув у собі поклик до мандрів, не зважаючи на те, куди він подорожував: до лісу, на берег річки, чи на закордонні курорти. Хто іде за новими відчуттями, красивими і чарівними місцями, новими знайомствами і єднанням з природою.

Згідно програми заходів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС тиждень туризму розпочався з святкової фотозони «Туризм – це круто! Навчайся разом з нами!». Де всі охочі могли зробити яскраві і незабутні фотографії. Крім того, студенти мали можливість не лише зробити незабутні кадри, а й розважитися. Витягнути туристичне побажання, відгадати цікаву загадку та отримати смачний подарунок.

Для студентів першокурсників було проведено туристичний квест «Подорожуємо країнами світу». Для цього було сформовано три команди: «Аргентина», «Неповторні» та «Туристи тріо». Програма квесу складалася з двох турів. Перший тур квесту включав п’ять «станцій» (Юні туристи, Аніматор, Картографія, Екскурсовод, Туроператор), на кожній з яких учасники вирішували теоретичні та практичні завдання. Кожна команда наполегливо та цілеспрямовано проходила всі випробування і заключним етапом було виконання танцю народів світу. За результатами оцінювання глядачів та організаторів квесту було визначено переможцем команду «Неповторні».

Цікавою була презентація візитівок студентських груп під гаслом: «Подорожуємо. Навчаємось. Розважаємось». Де кожна студентська група мала змогу проявити свою індивідуальність та показати цікавинки свого студентського життя.

Насолодитися неймовірним розмаїттям нашої планети і красою світу, в якому ми живемо, перевірити на собі важливість і користь доступного туризму для суспільства вирішили викладачі та студенти Уманського НУС і вирушили в туристичну подорож на атракції «Wonder Hippotherapi» (Жашківський кінно-спортивний комплекс  «Parade Allure» ) та «Fantasy Land» (с. Сорокотяги).

Отримавши заряд позитивної енергії від спілкування з благородними і граційними тваринами, екскурсанти вирушили в с. Сорокотяги на зустріч пригодам і новим враженням. Студенти та викладачі стали учасниками казкового дійства: разом із ельфами шукали ключі до чарівної скриньки, проходили квести, стріляли з арбалетів, оживляли яйце дракона, брали участь в майстер-класі із випікання лавашів та виготовляли оригінальні сувеніри. Поряд з цим власник тематичної оселі поділився зі слухачами власним досвідом, розповів про свої перші кроки в напрямку розбудови тематичного села, труднощі, з якими довелося зустрітися, проблемами та шляхами їх подолання.

Кульмінацією тижневого свята туризму став «Студентський науковий пікнік» в Білогрудівському лісі. Студенти брали активну участь у різноманітних туристичних конкурсах, спортивних змаганнях, отримали нагороди. Кожна група презентувала свою назву та девіз під звуки гітари. І звичайно, символічна посвята в туристи, де студенти поклялися, що, до старості не розлучатимуться з рюкзаками та змінять  інтернет-залежність на природно-гірську.

Тиждень туризму в Уманському НУС пролетів на одному подиху, студенти отримали гарні емоцій, приємні враження, відкрили для себе багато нового і цікавого. Тож нехай ваш компас долі завжди вказує на благополуччя та успіх!

#WTD2017  #TravelEnjoyRespect