Відбувся конкурс «The Young Bartender»

25 квітня в тиждень «HoReCa–2018» на базі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва було проведено професійний конкурс на звання кращого молодого бармена.

Студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» вправно демонстрували журі конкурсу та присутнім свої теоретичні та практичні вміння та навички в барній справі.

До складу журі входили: декан факультету менеджменту Вернюк Наталія Олександрівна, завідувач Центру культури і виховання студентів Паєвський Петро Борисович та завідувач кафедри туризму та готльно-рестораної справи Транченко Людмила Володимирівна.

Команди «Морячки» та «Хенесі» змагались вперто та шли до перемоги.

Феєричним видовищем стало приготування командами коктейлів, які обиралися на підготовчому етапі шляхом жеребкування.

Учасників конкурсу було нагороджено дипломами та цінними призами.

Організатори конкурсу висловлюють щиру вдячність всім хто допомагав в процесі підготовки до проведення конкурсу: деканату факультету менеджменту, раді студентського самоврядування кафедри туризму та готельно-ресторанної справи та всім хто приєднався до нашого конкурсу.

Конкурс був висвітлений медіагрупою "Нова молодь Черкащини" - "Дзвін"