Відбувся захист дипломних робіт студентами заочної форми навчання спеціальності 242 «Туризм»

8 грудня 2020 р. відбувся захист магістерських дипломних робіт студентами заочної форми навчання спеціальності 242 «Туризм». Захист відбувався у комбінованому режимі (і дистанційно, і очно).

До захисту було допущено 6 студентів. Всі вони продемонстрували високий рівень знань та дипломних робіт і за результатами захисту отримали відмінні оцінки. Тематика дипломних робіт була актуальною та відповідає реаліям сьогодення. Виступи магістрантів були на найвищому професійному рівні. Магістерські роботи відрізнялись не лише елементами наукової новизни, а й практичним спрямуванням, чим викликали жваву дискусію та цікаві запитання членів екзаменаційної комісії, на які магістри давали аргументовані, змістовні відповіді.

Результати роботи екзаменаційної комісії показали, що професорсько-викладацький склад кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва готує висококваліфікованих магістрів спеціальності «Туризм», які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками з присвоєної кваліфікації.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва вітає своїх випускників та бажає плідної професійної діяльності та успіхів на професійній діяльності !!!