Відкрита лекція «Наш Край залишиться вже назавжди УКРАЇНСЬКИЙ»

1 вересня 2016 року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС відбувся відкритий захід присвячений 25-ї річниці проголошення незалежності України.

Студенти спеціальностей туризм та готельно-ресторанна справа розпочали навчальний рік з Державного Гімну України та пригадали історичні віхи становлення державності України як незалежної держави, з початку утворення Української Народної Республіки від 22 січня1918 р. до 1 грудня 1991 року – коли було проведено Всеукраїнський референдум на підтвердження Акта проголошення незалежності України.

Під керівництвом доцента кафедри Світлани Тимчук студенти 31-41 тм та 31 гр груп провели жваву дискусію про вплив визначних історичних особистостей на державотворчий процес в Україні.