Відкриття Тижня туризму – 2019 в Уманському НУС

Гарною традицією кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва є щорічне проведення «Тижня туризму», під час якого студенти  демонструють свої вміння та таланти.

Розпочалося наше неформальне свято 23 вересня 2019 р. з флешмобу, в якому взяли участь першокурсники факультету менеджменту.

Флешмоб пролетів як одна мить, студенти отримали масу гарних емоцій, приємних вражень. Тож наша студентська родина об’єдналася, стала сильнішою та дружнішою! Цьогоріч вона поповнилася 35 студентами-першокурсниками спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа».

Свято продовжилось історичною реконструкцією «Епоха середньовіччя», в якій Ілля Лисенко, студент 31-тм групи в лицарських обладунках разом з іншими студентами провели лицарський поєдинок. У присутніх перехоплювало подих, дивлячись на це феєричне дійство.

Ми щиро віримо, що така гарна традиція буде продовжуватися й надалі, адже вона не тільки долучає молодь до здорового способу життя, а й піднімає колективний дух та дозволяє зблизити студентів один з одним, відкриває нові таланти та можливості кожного з нас.

Олена Саковська,

доцент кафедри туризму