Відзначення досягнень кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУС

Цього року у день святкування Дня науки кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва поповнила колекцію нагород.
Колектив кафедри був відзначений грамотою Уманського НУС за досягнення у науковій сфері. За активну наукову роботу були відзначені грамотами к.е.н., ст. викладачі Нагурнюк Діана та Коваленко Любов.
 За результатами рейтингової оцінки студентів  21 тм група зайняла ІІІ місце  в номінації "Краща академічна група Уманського НУС за 2016 рік". Староста групи НІколаєнко Антоніна отримала грамоту за активну роботу по формуванню студентського колективу в групі, мотивації студентів до оволодіння знаннями, участі у громадському житті університету.