Використання іноземної мови в освітньому процесі

З метою активізації спілкування іноземною мовою на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС для здобувачів 3 курсу денної форми навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм» 04 травня 2022 року к.е.н., доцентом Оленою Саковською прочитана лекція англійською мовою з навчальної дисципліни «Інфраструктура сфери обслуговування» на тему: «Тенденції розвитку інфраструктури сфери обслуговування в умовах воєнного стану: нові економічні реалії».

24 лютого Росія розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну по всій довжині спільного кордону. Україна чинить запеклий опір окупанту. Війна в Україні стала величезною трагедією в житті українського народу, вплинула на світову економіку, міжнародний туристичний ринок та сферу обслуговування.

Під час лекції обговорювалися питання, яким чином війна в Україні вплине на світовий туристичний ринок та готельно-ресторанне господарство, які саме дестинації та види туризму стануть актуальними після війни, чим наразі займаються підприємства індустрії гостинності України та багато інших важливих питань щодо подальшого розвитку сфери обслуговування в Україні та світі.

Тематика лекції була цікавою та пізнавальною для слухацької аудиторії, адже розкривала питання, що стали провокативними чинниками для нашого сьогодення та надважливими для формування майбутнього України.

Актуальність зростання темпів забезпечення викладання навчальних дисциплін іноземною мовою на різних етапах підготовки майбутніх фахівців є обов’язковою умовою успішної міжнародної співпраці з освітньо-науковою світовою спільнотою, як викладачів, так і студентів.

Олена Саковська, к.е.н.,

доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи