ВІРТУАЛЬНА МАНДРІВКА ШАХТОЮ «СТЕПОВА»

13 листопада 2020 року викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи разом зі студентами факультету менеджменту Уманського НУС на запрошення студентів та викладачів Харківської державної академії культури, у рамках співпраці та домовленостей щодо проведення спільних навчально-наукових онлайн заходів, відвідали онлайн екскурсію «Віртуальна мандрівка шахтою «Степова»».

У ході екскурсії студентка-магістрантка Євгенія Парнюк, яка навчається на кафедрі туристичного бізнесу ХДАК, розповіла про історію створення шахти «Степова» м. Першотравенськ Дніпропетровської області, її розвиток, організацію процесу видобутку вугілля та презентувала загальний процес роботи шахтарів. Глядачі мали змогу віртуально спуститися у шахту та побачити процес видобутку вугілля у реальному часі.

Розповідь доповідача, під час віртуальної мандрівки шахтою «Степова», вразила своєю неординарністю та екстремальністю, викликала цікавість у всіх учасників заходу. Подивитися онлайн екскурсію можна за посиланням : https://www.youtube.com/watch?v=5EUCRQp3Dk0.

Дякуємо викладачам кафедри туристичного бізнесу та студентам Харківської державної академії культури за проведений захід та захоплюючу онлайн мандрівку.

к.е.н., доцент

Раїса Кожухівська