Визнання результатів навчання на платформі «Prometheus»

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва є новітньою та далекосяжною, що постійно прагне до розвитку. В рамках різноманітних проектів передбачені сучасні методики розвитку особистості студента з урахуванням потреб ринку праці.

Так, студент Олександр Кіров на платформі «Prometheus» пройшов курс «Основи проєктного менеджменту» і йому було перезараховано одну тему з ОК «Управління проєктами в туризмі».

Онлайн-курс «Основи проєктного менеджменту» – частина комплексної навчальної програми від команди Будуємо Україну Разом та Української освітньої платформи. БУР ЛАБ – це про цілісний підхід до створення проєктів та дієві інструменти їхнього втілення, перевірені на практиці.

Програма курсу

Модуль 1. Лідерство і командні ролі

Модуль 2. Планування проєкту

Модуль  3. Фінанси

Модуль 4. Комунікації

Здобувати нові вміння, застосовуючи набуті теоретично-аналітичні знання на практиці – просто та легко!