Впровадження інноваційних методів у навчальний процес кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи

Викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи для активізації навчального процесу застосовано інноваційні форми навчання. 28 лютого проведено виїзну лекцію-екскурсію у Державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань» для студентів напряму «Туризм».

Людмила Транченко провела лекцію-екскурсію по виставці «Люди Свободи». Розповіла про пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Наталя Парубок розповіла про визначних українців, які уособлюють у собі подвиг мільйонів, які своєю працею та боротьбою зробили можливим становлення України як незалежної держави.