Всесвітній день туризму в Уманському НУС

За даними Всесвітньої туристичної організації, на туризм припадає близько 10% виробленого у світі валового продукту, це одна з ключових галузей, яка приносить дохід державі. І фактично, кожне 15-те робоче місце знаходиться у галузі туризму. У більш як 40 країнах світу туризм є головним джерелом надходжень до державного бюджету. Він сприяє подальшому розвитку природного та історико-культурного потенціалу країн, є запорукою співдружності різних народів та важливою силою збереження миру.

Щороку 27 вересня у світі відзначають Всесвітній день туризму. Це святом усіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок. Цього року День туризму відзначається під гаслом Всесвітньої туристичної організації: «Доступний туризм».

Студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва в рамках святкування Дня туризму провели ряд цікавих заходів. Метою яких була пропаганда туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, зміцнення дружніх стосунків між народами різних країн.

Крім того, студенти дізналися особливості встановлення намету, що дозволяють зробити похід не тільки приємним, але і максимально комфортним. Як правильно вибрати місце для встановлення та як встановити намет.

Можна бачити мільйони красивих місць на фото, але ніщо не може замінити тих емоцій і вражень, які відчуває турист після чергового походу. Тут і незвичність неходжених стежок, і краса природи, і романтика нічного багаття, і щирі душевні розмови біля вогнища, а також ігри, конкурси, змагання, пісні…

Бути туристом – модно, але найголовніше – це значить бути здоровим, активним.

Дорогі туристи! Нехай з кожним роком туризм, як форма дозвілля, стає все змістовнішим, популярнішим і безпечнішим, а нові маршрути відкривають вікно у широкий світ, сприяють встановленню добросусідських стосунків та порозуміння між народами.

Успіху всім, радості, завзяття у пізнанні навколишнього світу!