Всеукраїнська наукова студентська конференція

На кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи 5-6 квітня 2017 р. працювали секції «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» Всеукраїнської студентської конференції, приуроченій 160-річчю від дня народження видатного садівника В.В. Пашкевича, в роботі яких взяли участь 55 студентів III -IV курсів, а також викладачі кафедри.

Доповіді студентів висвітлювали актуальні питання формування, функціонування та розвитку індустрії гостинності, конкурентоспроможності туристичної галузі України, підвищення прибутковості туристичних підприємств, інформаційних технологій в ресторанному бізнесі, управління в організаціях готельно-ресторанного господарства, мотивації працівників готельно-ресторанних комплексів.

Студентська конференція відмічає кращими визнати доповіді наступних студентів, які нагороджені грамотами:

Секція «Туризм»

Кузьменко Ольга Сергіївна – 41гр група

Науковий керівник - доцент Кожухівська Р.Б.

Теплякова Оксана Вікторівна – 31тм група

Науковий керівник - старший викладач Непочатенко В.О.

Демиденко Руслана Сергіївна – 31тм

Науковий керівник - викладач Парубок Н.В.

Секція «Готельно-ресторанна справа»

Сочінська Марія Володимирівна – 31 гр група

Науковий керівник - старший викладач Коваленко Л.Г.

Ящук Юлія Олександрівна - 41 гр група

Науковий керівник - старший викладач Нагернюк Д.В.

Лебідь Дар'я Юріївна – 41 гр група

Науковий керівник - доцент Тимчук С.В.