ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «СТРАТЕГІЧНІ ПЕРСПЕКТИВИ ТУРИСТИЧНОЇ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ ІНДУСТРІЇ В УКРАЇНІ: ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА ТА ІННОВАЦІЇ РОЗВИТКУ»

Щорічно у кінці жовтня, за ініціативи кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, в Уманському НУС проводиться конференція, яка стосується питань розвитку туристичної та готельно-ресторанної індустрії України. Так, не зраджуючи традиціям, 30-31 жовтня 2019 року викладачами кафедри було проведено інтернет-конференцію «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку».

Мета конференції полягала у згуртуванні наукової спільноти, провідних фахівців та практиків готельно-ресторанної сфери та туристичної галузі України, котрі поділились своїми дослідженнями, досвідом впровадження інноваційних ефективних інструментів управління у сферу туризму та готельно-ресторанного бізнесу; студентську молодь, для якої участь у конференції стала поштовхом до реалізації новітніх технологій в майбутній професійній діяльності.

Конференція проводилася за напрямами:

– історія, сучасний стан та перспективи розвитку туризму;

– сучасні тенденції та стратегії розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу в умовах глобалізації;

– інноваційні аспекти розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу;

– регіональні проблеми розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу;

– сучасні інформаційні й комунікативні технології в туризмі та готельно-ресторанній справі;

– філософські, соціальні та культурологічні аспекти туризму;

– інноваційні підходи менеджменту та маркетингу в туристичному і готельно-ресторанному бізнесі;

– фінансово-економічні та організаційно-правові механізми функціонування туристичного та готельно-ресторанного бізнесу.

У конференції взяло участь більше 110-ти студентів, аспірантів, викладачів та науковців із 20 закладів вищої освіти України, зокрема представники  Івано-Франківської, Одеської, Запорізької, Тернопільської, Київської, Харківської, Черкаської та інших областей.

Усі учасники конференції мали змогу дистанційно взяти участь у дискусії та обговоренні матеріалів. Так, під час роботи в он-лайн режимі було розглянуто питання, що розкривають сучасний стан та тенденції розвитку туристичної та готельно-ресторанної сфери; окреслено проблемні аспекти, які стосуються інноваційних форм управління туристичною галуззю та індустрією гостинності.

По завершенні конференції було визначено та обговорено інноваційні шляхи розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу в умовах глобалізації.

Загалом, усі учасники високо оцінили організацію та інформаційне наповнення конференції, а також висловили бажання подальшої участі у подібних заходах.

Підсумками проведення наукового заходу стали програма та збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку».

Дякуємо всім учасникам за співпрацю!

К.е.н, доцент Раїса Кожухівська