ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку».

Напрями роботи конференції:

-  Сучасні тенденції та стратегії розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу в умовах глобалізації.

- Впровадження інноваційних технологій у сучасному туристичному та готельно-ресторанному бізнесі.

-  Регіональні проблеми розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу.

- Історія, сучасний стан та перспективи розвитку зеленого туризму.

-  Сучасні інформаційні й комунікативні технології в туризмі та готельно-ресторанній справі.

-  Філософські, соціальні та культурологічні аспекти туризму.

-  Стан та перспективи розвитку екскурсійної діяльності в Україні.

-  Інноваційні підходи менеджменту та маркетингу в туристичному та готельно-ресторанному бізнесі.

-  Фінансово-економічні та організаційно-правові механізми функціонування туристичного та готельно-ресторанного бізнесу.

-  Спортивний туризм як засіб фізичного загартування та оздоровлення дітей і молоді.

-  Рекреаційний та екологічний аспекти розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу.

До участі у конференції запрошуються студенти, аспіранти, докторанти, науковці, викладачі,

фахівці сфери обслуговування,

та всі зацікавлені особи.