Всеукраїнська студентська конференція, присвячена 125-річчю від дня народження професора В.Л. Симиренка

Одним із напрямів комплексного поєднання навчальної, наукової та інноваційної роботи є забезпечення участі студентів у всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях.

В Уманському національному університеті садівництва кожен студент мав можливість представити результати своїх наукових досліджень на Всеукраїнській студентській науковій конференції, присвяченій 125-річчю від дня народження професора В.Л. Симиренка, яка проходила 30-31 березня 2016 року.

Активну участь у роботі конференції взяли і студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи під керівництвом досвідчених науковців, обов’язком яких було допомогти молодим дослідникам зробити перші самостійні кроки, розбурхати їх уяву та завзяття.

За час роботи конференції було заслухано і обговорено 35 студентських доповідей на двох секціях – «Туризму» та «Готельно-ресторанної справи», що висвітлювали актуальні питання формування, функціонування та розвитку індустрії туризму; проблеми діяльності підприємств готельно-ресторанного господарства, збутову та маркетингову політику, конкурентоспроможність та якість продукції і надаваних послуг індустрії гостинності.

Всі доповіді супроводжувалися цікавими презентаціями та викликали жваву дискусію.

Студентська конференція відмічає кращими визнати доповіді наступних студентів, які нагороджені грамотами:

Секція туризму:

Карпович Ірина Петрівна – 31тм група

Тема доповіді: «Подієвий (event) туризм та перспективи його розвитку в Україні»

Науковий керівник - ст. викладач Нагернюк Д.В.

Драганова Ілона Анатоліївна – 11 тм група

Тема доповіді: «Екскурсійна привабливість Чернівецької області»

Науковий. керівник - доцент Тимчук С.В.

Демиденко Руслана Сергіївна – 21тм група

Тема доповіді: «Рекреаційний туризм в Україні. Проблеми та шляхи вирішення»

Науковий керівник - викладач Парубок Н.В.

Секція готельно-ресторанної справи:

Тарасюк Людмила Петрівна – 21 гр група

Тема доповіді: «Додаткові готельні послуги як показник якості та культури обслуговування»

Науковий керівник - викладач Непочатенко В.О.

Огородник Анастасія Вікторівна – 31 гр група

Тема доповіді: «Концепція розвитку ресторанного бізнесу»

Науковий керівник - ст. викладач Коваленко Л.Г.

Савіна Марина Сергіївна- 11 гр група

Тема доповіді: «Готельні ланцюги: стан і перспективи»

Науковий керівник - професор Транченко Л.В.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи вітає всіх учасників конференції й  бажає подальших успіхів у науково-дослідній роботі.