Всеукраїнська студентська наукова конференція на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС

23 квітня 2020 року в Уманському національному університеті садівництва відбулась Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства С.С. Рубіна.

На кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи працювало дві секції під керівництвом професора Транченко Л.В. – секція «Туризм» і секція «Готельно-ресторанна справа», де розглядалися питання економічного розвитку України у сфері туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, визначення пріоритетних територій (рекреаційних зон) для організації окремих видів туризму, розроблення інноваційних технологій ресторанної продукції, новітніх технологій гостинності та організації обслуговування в закладах готельно-ресторанного господарства, організації туристської діяльності та послуг гостинності як в Україні в цілому, так і на регіональному і т. ін.

Вперше студентська конференція на кафедрі проходила в режимі online за допомогою програми Skype, що передбачало організацію віддаленої роботи в умовах загальнонаціонального карантину.

Студенти використали при цьому всі основні способи комунікації: телефонні дзвінки, текстове листування, обмін файлами, відправка голосових повідомлень, відеочат, що забезпечувало миттєву передачу файлів з презентаціями для ознайомлення та  організацію відео конференцій для виголошення доповідей з анонсованих у програмі конференції проблем.

На завершення Всеукраїнської студентської наукової конференції викладачі та студенти провели теоретичні узагальнення результатів  наукових досліджень і прийняли резолюцію практичних рекомендацій щодо вирішення проблем розвитку та впровадження інновацій у сфері туризму та послуг в м. Умань.

Любов Коваленко, доцент кафедри туризму

та готельно-ресторанної справи, керівник гуртка