Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 175-річчю Уманського НУС

Нещодавно на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи відбулося секційне засідання Всеукраїнської наукової студентської конференції, приуроченої 175-річчю Уманського НУС.

За час роботи конференції було заслухано на секціях «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» 36 студентських доповідей з актуальних питань формування, функціонування і розвитку індустрії туризму та готельно-ресторанного бізнесу.

Основна тематика доповідей присвячена питанням розвитку туризму в Україні та просуванню вітчизняного туристичного продукту на світовий ринок; підвищенню якості туристичних послуг; аналізу туристсько-ресурсного потенціалу та шляхів його використання; збутовій та маркетинговій діяльності підприємств готельно-ресторанного господарства; конкурентоспроможності та якості продукції і надаваних послуг; впливу індустрії гостинності на економіку країни і т. ін.

Студентська конференція відмітила кращими визнати доповіді студентів:  Дар’і Дроботяк – наук. керівник доцент Нагернюк Д.В., Руслани Демиденко – наук. керівник доцент Малюга Л.М., Анастасії Приступи – наук. керівник доцент Непочатенко В.О.

Рекомендовано всім доповідачам матеріали розширити, в окремих випадках доповнити статистичними даними та використати при написанні наукових статтей.

Любов Коваленко,

керівник студентського наукового гуртка,

доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи