Всеукраїнський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді

В Умані відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді. На конкурс було подано 24 роботи молодих фахівців з яких лише 12 пройшли перший відбірковий етап конкурсу.

Факультет менеджменту Уманського національного університету садівництва представляли 6 студентів. Вперше участь у даному конкурсі взяли студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи. На конкурс було надіслано три роботи студентів 4 курсу спеціальності 242 «Туризм». В рамках вивчення дисципліни «Організація і панування туристичного бізнесу» студенти мали можливість перевірити набуті знання з бізнес-планування представивши власні розробки на міському конкурсі.

Свої роботи представили:

1. Демиденко Руслана, тема роботи «Організація відпочинкового туризму в с. Бучак Черкаської області»;
  2. Ковбасюк Юлія, тема роботи «Створення туристичної агенції»;
  3. Теплякова Оксана, тема роботи «Введення в експлуатацію зеленої садиби «Сині води» Кіровоградської області».

Конструктивні зауваження членів експертної комісії будуть враховані студентам у подальшій роботі над майбутніми бізнес проектами.

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУС пишається здобутками своїх студентів та допомагає у їх прагненні проявити свій потенціал.