Всеукраїнський студентський гурток «Я покажу тобі світ»

2 грудня 2021 року відбувся  Всеукраїнський студентський гурток «Я покажу тобі світ», участь у якому брали здобувачі вищої освіти та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС.

Ініціатором зустрічі виступила кафедра економічної та соціальної географії і туризму Одеського національного університету імені і. І. Мечникова. Захід відбувся на платформі Zoom.

Всеукраїнський студентський гурток «Я покажу тобі світ» – це низка щотижневих зустрічей, на яких студенти з різних куточків України можуть поділитися любов’ю до свого краю та показати один одному, що будь-яке місце на Землі – унікальне.

Мета проєкту – створити всеукраїнське студентське ком’юніті для обміну досвідом та популяризації унікальних туристичних дестинацій і туризму як явища; пробудження інтересу молоді до історії, культури та розвитку власної країни і світу загалом.

За своєю спрямованістю студентський гурток був націлений на пошук креативних ідей і талантів в туризмі, які здатні у майбутньому стати запорукою конкурентного злету нашої держави та її входження до авторитетного клубу європейських держав.

Анастасія Клименко, студентка 31-тм групи факультету менеджменту спеціальності 242 «Туризм», виступила з доповіддю на тему «Етнографічний тур по м. Умань». Вона створила презентацію, так звану «віртуальну екскурсію», у якій показала та розповіла про дивовижні, унікальні об’єкти, живописні місця нашого  неймовірного міста Умань.

На студентському гуртку заслуховувались наукові студентські роботи, що є самостійними дослідженнями з актуальних питань розвитку туризму в Україні, ефективного використання та нарощення її туристичного потенціалу, просування вітчизняного туристичного продукту на світовий ринок, напрямів ведення державної політики в галузі туризму.

Підбиваючи підсумок, можна констатувати, що студенти перебувають на вістрі сучасних наукових тем і напрямків досліджень. Саме у студентській науці криються широкі можливості реалізації молодим поколінням науковців міждисциплінарних підходів у наукових дослідженнях, особливо за умов розбудови глобального науково-дослідного й освітнього простору.

Олена Саковська,

доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи