Workshop "Креативне оформлення яєць до Великодня"

Чому фарбують яйця? За однією з версій, першими це робити стали давні римляни. У день появи на світ Марка Аврелія одна з придворних кур несподівано припіднесла сюрприз — знесла яйце у червону крапочку, що зрозуміли як священний знак. З того моменту зародилась традиція — кожного року у день народження імператора десяток яєць потрібно було пофарбувати. Друга, найбільш поширена теорія, пов’язана з Воскресінням Христа. Якщо вірити легенді, імператор Тіберій відмовився вірити у воскресіння Ісуса та категорично заявив, що «швидше курка знесе червоне яйце». Що і припіднесла у відповідь на цю заяву Марія Магдалена. Третя, найбільш прозаїчна версія: під час 40-денного посту господарі варили свіжі яйця, щоб вони до Пасхи не зіпсувались, а фарбували для того, щоб їх одразу можна було відрізнити від свіжих.

Як прикрасити великодні яйця, аби вони перетворилися на справжні шедеври мистецтва? На це питання вирішили відповісти студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС. В рамках святкування Student Fest HoReCa – 2019 вони поділилися оригінальними способами прикрашання та фарбування яєць до Пасхи.

Як виявилося, є дуже багато оригінальних способів, щоб із звичайного яйця зробити справжній Великодній шедевр. Найбільш цікаві і креативні способи оформлення та фарбування яєць презентувала студентка 3 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Альона Кривенко. Найпростіший варіант — використовувати натуральні інгредієнти. Яйця, зварені разом з буряком або чорницею, набувають червоного відтінку, а апельсинами та морквою — жовтого, зі шпинатом та кропивою — світло-зеленого, з цибулевим лушпинням — помаранчевого, і з червоним вином або каркаде — рожевого.

Під час заходу студенти мали змогу прикрасити яйця на Великдень за допомогою техніки декупаж, абстракції, використовуючи мереживо, тканину та різноманітні підручні матеріали. Кожен учасник створив унікальне Великоднє яйце, не схоже на жодне інше. Такі їстівні сувенірчики запросто можна (і не соромно) дарувати знайомим та близьким.

Даний захід подарував багато приємних емоцій та дав можливість студентам проявити творчі здібності. Варіантів цікавого оздоблення Великодніх яєць дуже багато – експериментуйте, шукайте і творіть, не обмежуючись ніякими рамками!

доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Діана Нагернюк