Засідання науково-практичного студентського гуртка «Туристична та готельно-ресторанна індустрія України: етапи становлення, функціонування та шляхи розвитку»

27 вересня згідно Указу Президента України «Про День туризму» вся туристична спільнота нашої держави святкує День туризму.

На кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи УНУС з нагоди цього свята були заплановані відповідні заходи. Зокрема 28 вересня відбулося перше у 2016-2017 н.р. засідання науково-практичного студентського гуртка «Туристична та готельно-ресторанна індустрія України: етапи становлення, функціонування та шляхи розвитку».

В процесі засідання студенти мали можливість повторно ознайомитися з принципами, методами, інструментарієм наукової та дослідної роботи, обговорити план проведення наукових заходів у 2016-2017 н.р., виступити з доповідями та обговорити положення щодо оцінки туристичного потенціалу країн і регіонів на предмет розвитку спеціальних видів туризму; формування фазового світогляду щодо територіальної організації та умов розвитку туризму в регіонах та країнах світу; обґрунтування розвитку туристичної інфраструктури в умовах диверсифікації туристичних потреб; формування конкурентоспроможного туристичного продукту та підвищення якості туристичного обслуговування споживачів і т. ін.