Меню
Остання редакція: 11 березня 2020

Здобутки викладачів кафедри на міжнародному рівні

Найбільш творчою і цікавою в плані самореалізації науковця є видавнича діяльність викладачів, яка на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС традиційно досить інтенсивна. Загалом упродовж 2019 року викладачами кафедри опубліковано 14 статей, що індексуються в наукометричних базах Scopus та Web of Science.

Крім того, викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи прагнуть постійно підвищувати свій професійний рівень, брати участь у важливих наукових проектах міжнародного рівня. Їх внесок у розвиток сфери обслуговування високо цінується іноземними колегами.

Так, до програмного комітету міжнародної конференції 34th IBIMA Conference, яка проходила 13-14 листопада 2019 року, в Мадриді, Іспанія увійшли:

  • доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи – Олена Саковська;
  • доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи – Діана Нагернюк;
  • доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи – Любов Коваленко;
  • доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи – Раїса Кожухівська.

До програмного комітету міжнародної конференції 35th IBIMA Conference, яка має відбутися 1-2 квітня 2020 року, в Севільї, Іспанія увійшли:

  • доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи – Діана Нагернюк;
  • доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи – Раїса Кожухівська.

Публікації, які розглядаються в рамках IBIMA Conference, індексуються багатьма міжнародними організаціями, з 2005 року вони цитуються у наукометричних базах Scopus та SJR since, з 2006 року – Web of Science, а з 2010 року отримали визнання престижної австралійської науково-дослідної ради «Emerging Researchers in Aging» (ERA) із присвоєнням публікаційного рівня видання категорії «Б», у 2018 році праці IBIMA Conference процитовано в Engineering Village.

По результатам роботи конференції публікуються статті провідних вчених із різних країн, присвячені актуальним на сьогодні питанням економіки, менеджменту, туризму, фінансів тощо. Дані матеріали викликають чималий інтерес серед представників провідних закладів вищої освіти і дозволяють їм бути в курсі останніх тенденцій.

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи пишається здобутками викладачів та бажає підкорення нових наукових висот.