Здорова молодь – здорова нація

Студентське життя – це не лише навчання. Фізичне загартування та здоровий спосіб життя є невід’ємною частиною формування загальної і професійної культури особистості сучасного фахівця, системи гуманістичного виховання студентів. З метою формування у студентів високих моральних, вольових і фізичних якостей, готовності до високопродуктивної праці; збереження і зміцнення здоров'я студентів, сприяння всебічному розвитку організму, підтримання високої працездатності протягом всього періоду навчання, виховання усвідомлення необхідності регулярно займатися спортом студенти напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» Уманського національного університету садівництва відвідали сімейно-спортивний комплекс «Амарант».

Під час оглядової екскурсії вони ознайомилися з роботою та структурою сімейно-спортивного комплексу, відвідали тренажерний зал, зал боксу та кікбоксингу, зал танців та йоги, боулінг та ролердром. Кожен студент пройшов реєстрацію та отримав можливість відвідати подарункове заняття з кікбоксингу або йоги на вибір, а також 20% знижку на боулінг.

Крім того, студенти продегустували натуральні цукерки власного виробництва, фітосоки, смузі та коктейлі здоров’я з натуральних рослин, фруктів і водорослів, які бармени готували на їх очах.

В рамках зустрічі було підписано договір про співпрацю, яка передбачає забезпечення студентів місцем практики, обмін досвідом в галузі спортивного туризму та ресторанного бізнесу, розробку і виконання спільних науково-дослідних проектів, проведення семінарів, мастер-класів, тренінгів, що представляють взаємний інтерес.

Кожна людина неповторна й унікальна. Тому тільки від вас самих залежить, яким буде ваше життя. Бережіть здоров’я, зміцнюйте і примножуйте його. Обравши для себе здоровий спосіб життя, ви створите надійне підґрунтя для успішного майбутнього.