Зимова практика в Болгарії

Стажування студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва є однією з можливостей стажування у провідних курортних закладах, знайти нових друзів та отримати фінансову винагороду.

Університет сьогодні співпрацює з багатьма компаніями, однією з яких є «Алмаріс». Компанія пропонує отримати унікальний досвід роботи за кордоном та пропонує перевірити свої навики і знання, беручи участь у програмі з працевлаштування в готелях Болгарії.

Студенти мають можливість:

• Отримати практичну підготовку зі спеціальностей «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа».
  • Отримати професійний досвід для дипломованих спеціалістів у сфері туризму та готельного бізнесу.

Перевагами даної програми стажування у Болгарії від компанії «Алмаріс» є:

• Офіційне працевлаштування - дозвіл на роботу від Агенції з зайнятості в Болгаріі
·        Можливість стабільного заробітку: 200 € - 300 €
·        Кращі мережеві готелі -MPM Hotels, SOL Hotels, Melia Hotels, FPI Hotels, HVD Hotels, T-Hotels, VICTORIA GROUP - 40 готелів
·        Кращі курорти для стажування: курортні комплекси Сонячний берег, Золоті піски, Св.Константін і Олена, Еленіте, Несебр, Помор'я та інші - 10 курортів
·        Вибір посади: працівники рецепції, бармени, офіціанти, помічники кухаря, покоївки, швейцари / Белбі - 1700 вакансії

Цього року міжнародне стажування від університету пройшли студенти 3 та 4 курсів спеціальності «Готельно-ресторанна справа». Вони мали можливість отримати професійний досвід в сфері туризму і готельного бізнесу, познайомитися з прекрасною природою, європейською інфраструктурою літніх курортів Болгарії.

По закінченню стажування студенти отримали сертифікати міжнародного зразка про стажування, що надасть їм переваги під час майбутнього працевлаштування.