Знайомство студентів з відділом туризму Уманської міської ради

В рамках святкування Всесвітнього дня туризму студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва разом із завідувачем кафедри Людмилою Транченко, відвідали відділ туризму Уманської міської ради.

Мета заходу полягала в ознайомленні студентів спеціальності 242 «Туризм» з особливостями роботи відділу туризму. Наші студенти які обрали туризм сферою своєї майбутньої діяльності, ознайомилися з напрямками роботи та мали можливість поспілкуватися з фахівцями відділу туризму м. Умань.

На заході Людмила Гекалюк начальник відділу туризму обговорювала з студентами перспективи та можливі напрямки розвитку туризму на Уманщині, як налагодити роботу з просування туристичного потенціалу, як залучити до галузі туризму молодь і, загалом, зробити туризм доступним для всіх верств населення.

Людмила Гекалюк презентувала студентам гру-прогулянка Уманню, яку було розроблено в межах проєкту «ReHERIT: спільна відповідальність за спільну спадщину». Гру «Місто говорить» створено на основі бестселера британського бренду Brain Box. Гра складається з 24 карток з візуальною та фактологічною інформацією про окремі місця, простори, об’єкти Умані, пісочного годинника, грального кубика та довідки. Студенти мала можливість пограти в цікаву гру і перевірити свої знання.

Студенти відчули позитивну атмосферу відділу туризму Уманської міської ради.

Дякуємо колегам за теплу зустріч і сподіваємося на подальше співробітництво

Людмила Транченко, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи