Знання історії це перевага фахівців-туризмознавців

Студент спеціальності «Туризм» мають відповідний рівень знань з всесвітньої історії, тому під час вивчення дисципліни «Історія туризму» мають можливість проявити себе як майбутні туризмознавці.

Відкрита лекція к.е.н., доцента Тимчук С.В. на тему «Передумови виникнення подорожей і туризму у суспільстві» дозволила студентам першого курсу спеціальності «Туризм» показати свої базові знання та доповнити їх новими.

Історичні етапи виникнення подорожей і туризму були зазначені студентами у їх нотатках, після чого зібрані та озвучені для обговорення викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.  На основі викладеного лектором матеріалу  в процесі обговорень і дискусій студенти з легкістю освоїли навчальний матеріал, викладення якого супроводжувалось підкріпленням відомими історичними фактами. Застосування такої форми інтерактивного навчання, коли студенти можуть не лише слухати лектора, а й активно співпрацювати з ним є гарним доповненням навчального процесу.

Відкрита лекція проходила в позитивному настрої, за рахунок активної роботи студентів з викладачем всі присутні отримали масу позитивних емоцій.