Золота медаль кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи була запрошена 8 червня 2016 на відкриття XXVIII Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2016».

Виставка «Агро-2016» – це найбільша агропромислова виставка на теренах нашої держави, що виступає платформою для вдосконалення виробництва, впровадження новацій та розвитку всіх сфер АПК України; діловий захід, що відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору. Це унікальна нагода для діалогу з Міністерством аграрної політики та продовольства України, українськими асоціаціями, малими і великими підприємствами, іноземними інвесторами та Вищими навчальними закладами. І саме на «Агро-2016» вирішується стратегія розвитку аграрного сектору на найближчі роки.

У рамках XXVIII Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2016» кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва в черговий раз довела, що вона робить вагомий внесок у розвиток аграрної науки. Золота медаль – ще одне підтвердження цьому. І це не дивно, адже, незважаючи на нестабільну соціально-політичну ситуацію, в якій знаходиться вся країна, наша кафедра працює на благо всієї нації і досягає великих успіхів у підготовці висококваліфікованих кадрів для агропромислового комплексу України.

Вітаю з високою відзнакою співробітників кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

Людмила Транченко