Зустріч студентів з керівниками готельно-рестораних підприємств

23 лютого відбулася зустріч студентів 2-3 курсів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» з керівництвом комплексів «Шинок на околиці», «СОК».

На початку завідувач кафедри Транченко Людмила звернулася до слухачів з промовою, де зазначила, що «Мета нашої кафедри – набуття важливого досвіду для майбутньої професійної діяльності у відомих закладах сфери обслуговування міста».

Директор фірми «Шинок на околиці» та «СОК» виступили перед студентами, де розкрили головні моменти та повідали студентам інформацію про можливості набуття практичних навичок та можливість заробляти кошти у закладах ресторанного та готельного господарства у м. Умані. Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи співпрацює з даними підприємствами та сподівається на подальшу плідну співпрацю.