Остання редакція: 01 грудня 2015

Правила приойму на скорочений термін навчання

На навчання для здобуття ступеня бакалавра вищі навчальні заклади приймають на другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання) або на перший курс (зі скороченим терміном навчання) на вакантні місця осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста. Прийом на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста для здобуття ступеня бакалавра здійснюється за результатами фахових вступних випробувань.

Особа може вступити до вищого навчального закладу для здобуття ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю, за умови успішного проходження додаткових вступних випробувань з урахуванням середнього бала диплома молодшого спеціаліста. Вищий навчальний заклад у правилах прийому може встановлювати додаткові вимоги для такої категорії осіб у частини термінів навчання та виконання додаткового навчального плану впродовж першого року навчання. Фінансування навчання таких осіб за державні кошти не здійснюється.

Терміни прийому документів з 11-20 липня денна і заочна форма.

21-27-вступні випробування.

Необхідні документи:

- документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або копії;

- копію документа, що посвідчує особу та громадянство + ІПН;

- чотири кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см.

Проведення I тур Всеукраїнської студентської олімпіади кафедрою туризму та готельно-ресторанної справиЧитати повністю

З 20 листопада по 27 листопада 2019 р. на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи було проведено I тур Всеукраїнської студентської олімпіади з профільних навчальних дисциплін для студентів спеціальностей 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа».Захід відбувся відповідно доНаказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020н.р.» і Наказу ректора УНУС. Олімпіада проводиться щороку з метою підвищення якості підготовки фахівців, системного вдосконалення навчального процесу та активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів.

Ознайомлення студентів з методикою проведення екскурсії в музеїЧитати повністю

Ознайомлення студентів з методикою проведення екскурсії в музеї

Відвідування екскурсій вже встигло стати органічною частиною молодіжної культури, а обізнаність із класичним та сучасним мистецтвом – була і лишається складовою різнобічного розвитку особистості. У світі, де все змінюється з невблаганною швидкістю, музей постає перед вимогою пильної діагностики духу нашого часу, його тенденцій та гострих проблем. А тому саме допитливий студентський погляд може бути тим інструментом, що віднаходить нові, актуальні смисли на місці хронічних стереотипів. Днями студенти спеціальності «Туризм» в рамках вивчення дисципліни «Організація екскурсійної діяльності» відвідали Уманську картинну галерею та змогли на власному досвіді відчути особливості методики проведення екскурсії в художньому музеї.

Професійна майстерність екскурсовода як запорука якості екскурсіїЧитати повністю

Професійна майстерність екскурсовода як запорука якості екскурсії

В рамках вивчення дисципліни «Організація екскурсійної діяльності» студенти спеціальності «Туризм» провели практичне заняття у найстарішій будівлі міста Умані та пройшлися туристичним маршрутом «Таємничими підземеллями Василіанського монастиря». Біля входу студентів зустрів чернець, який в харизматичній формі розповів про життя ченців і отців-василіан, що служили при монастирі, а також провів захоплюючу екскурсію по 250-річним келіям і трапезним монастиря. Під час якої студенти не лише доторкнулися до історії Василіанського монастиря, відчули дух підземних ходів які відкривають таємниці з непізнаної історії багатовікової давнини Уманщини, а й мали змогу побачити та оцінити професійну майстерність екскурсовода.

Шахові майстри кафедри туризму та готельно-ресторанної справиЧитати повністю

Шахові майстри кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Змагання це завжди можливість випробувати себе та свої знання і вміння на практиці. Студенти спеціальносте 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа» не вперше практикують свої навики у грі в шахи. У червні 2018 року Дмитро Бурлака та Катерина Тітаренко вже змагались на чемпіонаті міста Умань з шахів. І вже тоді будучи студентами першого курсу вибороли призові місця.