Меню

Активісти наукового товариства викладачів, студентів, магістрантів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяла участь у вебінарі «Дослідницька доброчесність: цінності та виклики»

Академічна культура дослідника в освітньому просторі – це основа сталого розвитку Уманського національного університету садівництва. Академічна доброчесність є невід’ємним елементом успішної науково-дослідницької діяльності, дотримання її принципів є питомою потребою кожного вченого, студента, який прагне до нових наукових результатів. Питанню академічної доброчесності на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи приділяється особлива увага.

24 червня 2020 р. кафедра туризму та готельно-ресторанної справи взяла участь у вебінарі «Дослідницька доброчесність: цінності та виклики». Вебінар відбувся за підтримки Посольства Нідерландів в рамках проєкту «Культура законності». Інформаційні партнери: Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, Міжнародний фонд досліджень освітньої політики, ГО «Інноваційний університет».

Спікером виступив доктор економічних наук, співзасновник видавничої компанії «Ділові перспективи», Сергій Козьменко. Метою зустрічі було «Як не загинути в хащах журнальних видань», що стосувалося недоброчесність в публікаційній діяльності.

Вебінар проходив у формі інтерв’ю, всі задавали цікаві та, можливо, і провокаційні питання. Серед тем, які розглядалися були наступні: як обрати науковий журнал для публікації: основні критерії; процес рецензування поданих до журналів статей: критерії оцінки рівня статті рецензентами, неформальні речі, на які можуть звертати увагу рецензенти, лайфхаки для молодих учених для забезпечення успішної рецензії статті; Ретракція статей: причини та процедура.

За результатами вебінару учасники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС отримали можливість підсумувати здобутки освітньої системи України, узагальнити успішні практики в питаннях академічної доброчесності та якості освіти, а також проаналізувати, які зміни варто здійснити для побудови якісно нової системи освіти України.

Усім, хто взяв участь у вебінарі – викладачам, студентам, магістрантам, дякуємо за активність та атмосферність під час вебінару і бажаємо академічної свободи та педагогічного оптимізму.

 

Людмила Транченко

Завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи