Меню

Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи впровадження європейського досвіду диверсифікації сільського туризму в Україні на засадах креативності та збалансованості»

      15 вересня студенти спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа», 242 «Туризм» та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли участь у І Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи впровадження європейського досвіду диверсифікації сільського туризму в Україні на засадах креативності та збалансованості», яка присвячена 30-річчю незалежності України та 30-річчю економічного факультету Запорізького національного університету.

          Конференція проводилася під егідою програми ЄС Еразмус+,  напрям ім. Жана Моне у рамках проєкту 620720-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE «Диверсифікація сільського туризму через збалансованість та креативність: поширення європейського досвіду в Україні»/«Diversification of rural tourism through sustainability  and creativity: disseminating European experience in Ukraine».

Тематичний спектр конференції включав наступні питання:

•         Теоретико-методологічні засади сталого та креативного розвитку сільських територій в Україні та ЄС;

•         Сучасні проблеми конвергенції нормативно-правового забезпечення розвитку сільських територій України та ЄС на засадах збалансованості;

•         Проблеми та перспективи впровадження європейської практики диверсифікації сільського туризму.

        Конференція розпочалася з вітальних промов почесних гостей, далі перейшли до виступів на пленарному засіданні Міжнародної науково-практичної конференції.  

Під час конференції були розкриті питання туризму як драйверу розвитку економіки сільських територій Запорізької області,  стандартизація і класифікація сільських садиб; диверсифікація сільського туризму через збалансованість та креативність: поширення європейського досвіду в Україні; туризм на сільських територіях Закарпаття: досвід, проблеми, перспективи; креативні мистецькі майстерні: збереження етнокультурної спадщини та можливості й перспективи для диверсифікації сільського туризму; перспективи розвитку сільського туризму в Україні та існуючі стримуючі фактори та перешкоди для реалізації відповідних тур продуктів.

         Дякуємо організаторам конференції за цікавий і корисний обмін досвідом. Сподіваємося на плідну співпрацю задля подальшого розвитку пріоритетної для України галузі туризму.

 

 

Діана Нагернюк,

доцентка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи